Hoppa till innehåll

KONTAKT

RING OSS
0224-773 83
BESÖK OSS
Gruvvägen 8, 733 33, Sala

Roger Pearson

VD

roger@fimab.nu

070-665 31 12

Magnus Holm

Verksamhetschef

magnus@fimab.nu

070-665 13 54

Björn Pettersson

Placeringsansvarig

bjorn@fimab.nu

070-315 26 97

Elinor Holm

Beroendeterapeut

elinor@fimab.nu

070-665 34 11

Heléne Puuström

Familjehemskonsulent

helene@fimab.nu

070-665 35 64

Maya Elling-Persson

Leg. Psykolog

maya@fimab.nu

070-727 57 66

Hans Lind

Verksamhetschef Beroendemottagningen / Sjuksköterska

hans@fimab.nu

070-665 40 55

Anita Olsson

Boendestödjare / Massageterapeut

anita@fimab.nu

070-875 73 68

Kent Andersson

IT-samordnare / PT

kent@fimab.nu

070-665 02 72

MEDDELA OSS

Skicka ett meddelande direkt via formuläret så återkommer vi så snart vi har möjlighet!